O marce dogway

filozofia Dogway

Dogway jest marką należącą do znanej polskiej firmy Maced. To firma, która od 30 lat tworzy wysokiej jakości przysmaki dla zwierząt. Jest jednym z największych producentów przekąsek w Europie i liderem tego segmentu na rynku.

Dogway powstał z szacunku do psiej indywidualności oraz z potrzeby odkrywania jej niepowtarzalności. Kochamy psy, dlatego tak dobrze je rozumiemy. I wiemy, że psia natura własnymi ścieżkami spaceruje. By pomóc naszym pupilom wyzwolić swoją drugą naturę, stworzyliśmy prawdziwie mięsne, zdrowe i smaczne przysmaki na każdą okazję.

Odkryj psią naturę

Nasze przysmaki powstały z potrzeby odkrywania tego, co głęboko ukryte w psiej duszy.

Nie ma dwóch takich samych psów, dlatego każdy wymaga indywidualnego traktowania. Przysmak dobry dla jednego, nie zawsze odpowiada potrzebom innego pupila. Aby dotrzeć do sedna psiej indywidualności przygotowaliśmy szeroką gamę przysmaków w 4 różnych kategoriach: 100% Natural, Gryzaki, Meaty Snack.

Stworzyliśmy także osobną, wyjątkową kategorię przysmaków dla psów małych ras – Chelsea.

Przysmaki z kategorii 100% Natural są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

Zobacz Produkty

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie Gryzaki. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii Gryzaki.

Zobacz Produkty

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii Meaty Snack. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

Zobacz Produkty

Chelsea w nowej odsłonie to nie tylko nowe opakowanie, ale i nowa receptura!

Postawiliśmy na prosty skład, z bardzo wysoką zawartością mięsa. Dzięki udoskonalonej technologii produkcji, w składzie Chelsea nie znajdziecie barwników, ani konserwantów. Wszystkie warianty smakowe są wolne od glutenu, laktozy i dodatku cukru, dzięki czemu można je podawać nawet najbardziej wrażliwym maluchom.

Zobacz Produkty

Gdzie kupić?

Posiadamy bardzo rozległą sieć sklepów, w których znajdziecie nasze produkty. Niemal każda większa sieć handlowa w Polsce ma produkty marki Dogway.

sprawdź gdzie kupić
Klikając „Akceptuj", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.