O marce dogway

filozofia Dogway

Dogway powstał z szacunku do psiej indywidualności oraz z potrzeby odkrywania jej niepowtarzalności. Kochamy psy, dlatego tak dobrze je rozumiemy. Wiemy, że psia natura własnymi ścieżkami spaceruje. By pomóc naszym pupilom wyzwolić swoją prawdziwą naturę, stworzyliśmy wyjątkowe, zdrowe i smaczne przysmaki na każdą okazję.

Właścicielem brandu DogWay jest  Assisi Pet Care -  największy producent branży pet food w Polsce i jeden  z największych  w Europie, który posiada dwa nowoczesne zakłady produkcyjne: w Polanowie oraz Gardnie. Pozostałe brandy należące do do Asissi Pet Care to Maced, Hollings, HiLife oraz Pet Munchies, których produkty są dostępne na półkach we wszystkich kanałach sprzedaży. 

Odkryj psią naturę

Nasze przysmaki powstały z potrzeby odkrywania tego, co głęboko ukryte w psiej duszy.

Nie ma dwóch takich samych psów, dlatego każdy wymaga indywidualnego traktowania. Przysmak dobry dla jednego, nie zawsze odpowiada potrzebom innego pupila. Aby dotrzeć do sedna psiej indywidualności przygotowaliśmy szeroką gamę przysmaków w 4 różnych kategoriach: 100% Natural, Gryzaki, Meaty Snack i Chelsea.

Przysmaki z kategorii 100% Natural są doskonałym, dobrze zbilansowanym uzupełnieniem codziennej diety psa. Bardzo wysoka zawartość mięsa, bogactwo makro- i mikroelementów oraz naturalny skład sprawiają, że Twój pies będzie zdrowy, szczęśliwy i piękny.

Wybierając odpowiedni rodzaj przysmaku, możesz zapewnić swojemu pupilowi: zdrowe zęby i dziąsła, mocne stawy i kości, lepsze trawienie, siłę i energię. A jeśli jest łakomczuszkiem – podaruj mu zdrową przekąskę low fat o minimalnej zawartości tłuszczu.

Zobacz Produkty

W kod genetyczny każdego psa jest wpisana potrzeba gryzienia, dlatego przygotowaliśmy specjalną kategorię przysmaków o nazwie Gryzaki. Nasze naturalne gryzaki, składające się prawie w 100% z mięsa, mają różne wielkości, dlatego łatwo można dobrać rozmiar przysmaku do gryzienia do wielkości pupila.

Smaczny, naturalny gryzak to prawdziwy relaks dla każdego czworonoga. Dlatego, jeśli chcesz podarować psu przyjemność na dłużej, zająć jego uwagę, gdy masz gości lub po prostu uspokoić np. w czasie burzy  – wybierz przysmak z kategorii Gryzaki.

Zobacz Produkty

Jeśli chcesz nagrodzić swojego pupila za wysiłek, zmotywować go do nauki lub po prostu urozmaicić codzienny spacer w zabawy z nagrodami – wybierz przysmaki z kategorii Meaty Snack. Ich prawdziwie mięsny smak gwarantuje, że każdy pies zrobi wszystko, aby otrzymać tę wyjątkową nagrodę.

Ruch jest naturalną potrzebą każdego psa, podobnie jak jedzenie mięsa. Nasze przysmaki motywują do tego pierwszego i zapewniają to drugie. Podaruj swojemu przyjacielowi przysmak i zobacz, jak bardzo go to uszczęśliwi!

Zobacz Produkty

Chelsea w nowej odsłonie to nie tylko nowe opakowanie, ale i nowa receptura!

Postawiliśmy na prosty skład, z bardzo wysoką zawartością mięsa. Dzięki udoskonalonej technologii produkcji, w składzie Chelsea nie znajdziecie barwników, ani konserwantów. Wszystkie warianty smakowe są wolne od glutenu, laktozy i dodatku cukru, dzięki czemu można je podawać nawet najbardziej wrażliwym maluchom.

Zobacz Produkty

DogWay Dental Snack to niskotłuszczowy gryzak, który pomaga utrzymać zęby oraz dziąsła w czystości i zdrowiu. Jego nikalny kształt może ograniczać tworzenie się kamienia nazębnego, a zawarte w nim witaminy i biotyna pomagają dbać o zdorwie i sierść psa.

Swoim rozmiarem idealnie nadają się dla średnich i dużych ras. Gryzak można podawać szczetniętom powyżej 6 miesiąca życia, łatwo się go dzieli na mniejsze porcje nie brudząc przy tym rąk. Bez dodatku cukru.

Zobacz Produkty
Klikając „Akceptuj", zgadzasz się na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.